رفتن به محتوای اصلی
لطفا صبر کنید...
لوح سپاس

((تقديم لوح تقدير از سوي بانک توسعه تعاون به شرکت نوآوران سبز احیاء بعنوان يكي ازمشتريان برتر ))

به مناسبت نزدیک شدن به پایان سال، بانک ها و سایر نهادهای مالی کشوری اقدام به ارزیابی عملکرد شعب، پرسنل و مشتریان خود نموده و در مسیر رشد و تعالی سازمان های مالی اقدام به معرفی و قدردانی از عملکرد ایشان می نمایند.
گفتنی است فرآیند ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان‌ها و شعب بانک ها باهدف بررسی نحوه عملکرد واحدهای اجرایی بانک و میزان تحقق اهداف کمی تعیین‌شده توسط واحدها در امور طرح و برنامه صورت پذیرفته و بر همین اساس شعب برتر بانک مشخص می گردند. در سال ۱۳۹۹ شعبه آيت الله كاشاني بانک توسعه تعاون با مدیریت جناب آقای معصومي به عنوان شعبه برتر کشوری انتخاب شد و این مهم با همکاری مشتریان داخلی (پرسنل) و مشتریان خارج سازمان شامل افراد حقوقی و حقیقی، صورت پذیرفت.
همچنين شرکت نوآوران سبز احیاء به عنوان یکی از بنگاه های اقتصادی طرف حساب بانک توسعه تعاون طی سالیان گذشته بصورت مداوم در مسیر رو به رشد بوده و با مدیریت هوشمندانه مالی خود توانسته است از حداکثر ظرفیت های موجود استفاده نماید و علاوه بر توسعه کسب و کار و ایجاد مشاغل جدید، به عنوان عنصری بسیار موثر در تحقق اهداف بانک توسعه تعاون نقش ویژه ای داشته باشد.
 لذا جناب آقای معصومي مدیر محترم شعبه آيت الله كاشاني بانک توسعه تعاون با حضور در دفتر شرکت نوآوران سبز احیاء ضمن تبریک فرارسیدن نوروز ، لوح تقدير امضا شده توسط مديريت محترم شعب استان تهران بانک توسعه تعاون را به پاس همکاری شرکت نوآوران سبز احیاء تقدیم مدیرعامل شرکت نمودند.

برچسب‌ها

معرفی

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) فعال در حوزه صنعت بازیافت و فرآوری آهن آلات