رفتن به محتوای اصلی
لطفا صبر کنید...

نوآوران سبزاحیا در یک نگاه

نوآوران سبزاحیا در یک نگاه

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) در تاریخ ۲۷/۰۴/۱۳۸۶ با شماره ی ۳۰۰۴۲۶ و سرمایه اولیه ۱۰ میلیارد ريال به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز نمود. ضمناً طی سال هاي ۱۳۸۷ الی ۱۴۰۱ سرمایه شرکت به ۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال افزایش یافته و در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
 بر اساس ماده ۲ اساسنامه، اصلاح شده در سال ۹۲ ، موضوع فعالیت شرکت عبارت است از : ایجاد واحدهای تولیدی و فرآوری مواد اولیه محصولات واسطه ای و محصولات نهایی به ویژه واحدهای بازیافت ضایعات فلزی و غیرفلزی و تولید و فرآوری آن ها و ایجاد واحدهای خدمات بازرگانی و انجام کلیه عملیات تجاری، صنعتی، بازرگانی داخلی و خارجی و خدمات اعم از خرید، فروش، واردات، صادرات و سرمایه گذاری و دریافت و یا اعطای نمایندگی در داخل و خارج از کشور، اخذ تسهیلات مالی و اعتباری از کلیه بانک ها و سایر اشخاص حقوقی و حقیقی و انجام سایر فعالیت های اقتصادی مجاز.

مرور تاریخچه

روند تولیدی شرکت در سال ۸۶ از کارگاه کردان شروع می گردد. ظرفیت تولید این کارگاه ماهانه ۳۰۰ تن بود. سپس بعد از ۶ ماه کارگاه چهاردانگه در نزدیکی شرکت سدید با ظرفیت ماهانه حدود ۳۰۰ تن شروع به کار می نماید. همزمان نیز کارگاهی در محل شرکت لوله ماشین سازی ایران در شهرک صنعتی شمس آباد با ظرفیت ماهیانه حدود ۷۰۰ تن شروع به تولید می نماید.مجموع این کارگاه ها پس از راه اندازی کارخانه اصلی شرکت واقع در شهرک صنعتی شمس آباد در سال ۸۸ به تدریج تعطیل و تولید منحصر به این کارخانه می گردد. در سال ۹۱ کارگاهی در منطقه چهاردانگه در محل خیابان گلزار و در سال ۹۲ نیز مجدداً کارگاه کردان راه اندازی می گردد.

سایت های تولید

شرکت نوآوران سبز احیاء در راستای رسالت خود برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و در جهت رضایتمندی مشتریان آمادگی خود را جهت ارائه روش های مکانیزه کردن خطوط فرآوری قراضه برای شرکت های تولید کننده قراضه یا مصرف کننده قراضه، مطابق با شرایط مشتری اعم از نوع قراضه های تولیدی، فضای در دسترس، اندازه قراضه مورد نیاز، کیفیت آنالیزی، نوع کوره و ظرفیت تولید آن و ... اعلام می دارد

روش های مکانیزه شامل دستگاه های مورد نیاز برای پرس قراضه های روغنی، برشکاری قراضه های سنگین بار، وسایل جابه جایی و حمل و نقل، آموزش روش های جداسازی قراضه ها و ... می گردد.

ضمناً شرکت نوآوران سبز احیاء آمادگی دارد به صورت پیمانکاری فرآوری قراضه را برای شرکت های تولید کننده قراضه با سرمایه گذاری خود و یا فروش تجهیزات شامل طراحی، نصب و راه اندازی را به انجام رساند.

اهداف

آرمان (Vision) :

قرار گرفتن در جایگاه ۵ شرکت برتر در تأمین، فرآوری و عرضه ضایعات فلزی و سایر مواد اولیه مورد نیاز شرکت های ذوب فلزات و ریخته گری کشور

مأموریت شرکت (Mission) :

شناسایی نیاز بازارهای مصرف، فرآوری ضایعات فلزی و تأمین مواد اولیه مورد نیاز فولادریزها و ریخته گرها به لحاظ جنس، ابعاد، نوع مصرف و راندمان ذوب آن ها با رعایت استانداردهای فنی بین المللی و عرضه به مصرف کنندگان

 

کیفیت برتر
بیش از یک دهه تجربه
فرآوری سبز

هیئت مدیره

تیم مجرب و کلیدی شرکت نوآوران سبزاحیاء با برخورداری از توان، تخصص و تجربه بیش از پانزده سال در زمینه صنعت بازیافت و تولید مواد اولیه یاری رسان شما هستند.

مهندس مصطفی نکونظر

مهندس مصطفی نکونظر

رئیس هیئت مدیره

دکتر حسین میرزازاده منفرد

دکتر حسین میرزازاده منفرد

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

مهندس مجید نکونظر

مهندس مجید نکونظر

عضو هیئت مدیره

تیم مدیریت

مشاهده اعضای مدیریت شرکت نوآوران سبز احیاء

ترکیب سهامداران

سهامداران محترم این شرکت به ترتیب میزان سهام عبارت اند از :

معرفی

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) فعال در حوزه صنعت بازیافت و فرآوری آهن آلات