رفتن به محتوای اصلی
لطفا صبر کنید...
افتتاح مراکز رفاهی و انبار کارخانه شمس آباد

افتتاح مراکز رفاهی و انبار کارخانه شمس آباد

 

آخرین روز اردیبهشت، روز بسیار مهمی برای پرسنل شرکت نوآوران سبز احیاء بود. پس از چند ماه تلاش و پیگیری، بخش های مرمت و ساخته شده مرکز شمس آباد به پایان رسید و مجموعه های جدید ساخته شده افتتاح شد.
ساختمان رفاهی شرکت شامل بخش آشپزخانه با ظرفیت پخت غذا برای ۳۰۰ نفر و رستوران غذا خوری با ظرفیت پذیرای از بیش از ۵۰ نفر ، سالن غذا خوری VIP برای میهمانان ویژه با ظرفیت ۸ نفر ، یک سوئیت با ۲ اتاق VIP با ظرفیت حداقل ۳ نفر افتتاح شد.
 طبخ غذا که از ابتدای سال ۱۴۰۰ با جذب آشپز حرفه ای در مرکز شمس آباد آغاز شده بود ، به محل جدید انتقال یافت. محل جدید علاوه بر وجود فضای بیشتر جهت طبخ غذا، مجهز به امکانات مناسب برای نگهداری اقلام در دماهای مختلف، کانتر مخصوص توزیع مواد غذایی و ... می باشد.
اتاق های میهمانان که با در نظر گرفتن رفاه ایشان طراحی و با فاصله نسبتا مناسبی از محل های پر سر و صدای کارخانه ایجاد شده است، دارای لابی و امکاناتی برای استراحت، هم اندیشی و مشاهده تلویزیون می باشد.
انبار قطعات و ملزومات شرکت، پس از نهایی شدن سیستم امنیتی، بصورت کامل به بخش جدید که دارای متراژ و امکانات مناسبی است، منتقل شد. انبار جدید دارای قفسه بندی های استاندارد و چیدمان متناسب با اقلام می باشد و سیستم انبارداری جدید، علاوه بر نگهداری و ارائه کالا به پرسنل، بعلت نظم بوجود آمده در فضای جدید در سیستم سفارش گذاری و اجرای انبارداری استاندارد نقش کلیدی در پشتیبانی تولید و اداری نیز خواهد داشت.
اتاقی همراه با وسایل ورزشی برای کارگران مورد بهره برداری قرار گرفت و وضوخانه متناسب با نیاز برادران اهل تسنن بازسازی گردید و برای رانندگان مراجعه کننده به شرکت نیز سکوی نماز، سرویس بهداشتی و محل انتظار فراهم شده است. 
نماز خانه در طبقه اول ساختمان اداری شرکت با امکانات مناسب ایجاد و در اختیار پرسنل شرکت قرار گرفت. همچنین تعمیرگاه فنی، کل سیستم تاسیسات آب و فضای سبز کارخانه بازسازی و نوسازی گردید.

برچسب‌ها

معرفی

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) فعال در حوزه صنعت بازیافت و فرآوری آهن آلات