رفتن به محتوای اصلی
لطفا صبر کنید...
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نوآوران سبز احیاء

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) به منظور بررسی و تصویب صورتهای مالی دوره منتهی به۱۴۰۱/۰۲/۳۱ در ساعت ۱۴/۳۰ روز شنبه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور کلیه صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی آنان و همچنین مدیران ارشد شرکت نوآوران سبز احیاء در سالن اجتماعات شرکت تشکیل گردید.
پس از احراز آراء حاضر در جلسه در اجرای ماده ۱۰۱ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، هیات رئیسه را به شرح ذیل انتخاب گردیدند :
جناب آقای مصطفی نکونظر به عنوان رییس مجمع
جناب آقای مهدی اسکندری نماینده موسسه خیریه معاک بعنوان ناظر
جناب آقای حسین میرزازاده منفرد به عنوان ناظر
و سرکار خانم لطفی آذر بعنوان منشی جلسه

مجمع عمومی بعد از انتخاب هیات رئیسه وارد دستور جلسهگردید:
 نخست گزارش فعالیت  هیئت مدیره در سال ۱۴۰۰ توسط مدیرعامل شرکت  جناب آقای حسین میرزازاده منفرد ارائه گردید. در این گزارش ابتدا پیام مدیرعامل در ارتباط با سال گذشته و سال پیش رو قرائت شد که وضعیت عمومی و اقتصادی کشور تشریح و جایگاه شرکت را شرح دادند. در ادامه عملکرد واحدها تشریح شد و سرمایه گذاری ها و برنامه های آتی شرکت نیز بیان شد.
در ادامه بازرس قانونی و حسابرس مستقل ، مؤسسه حسابرسی اطهر صور تهای مالی و گزارش خود را قرائت نمودند. جناب آقای نکونظر به عنوان عضو هیئت مدیره و سهامدار شرکت، علاوه بر اعلام سپاس خود از زحمات مدیرعامل و سایر مدیران شرکت، وضعیت سال جدید را بعلت مشکلات اقتصادی کشور، سالی سخت پیش بینی نمودند و خاطر نشان کردند که حفظ و رشد جایگاه شرکت نیاز به همت چند برابری همه مدیران و پرسنل شرکت دارد.

برچسب‌ها

معرفی

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) فعال در حوزه صنعت بازیافت و فرآوری آهن آلات