رفتن به محتوای اصلی
لطفا صبر کنید...

گواهینامه ها و افتخارات

آبان ۱۳۸۸

دریافت لوح تقدیر از انجمن صنفی کارخانجات صنعت ریخته گری

در بازدیدی که اعضاء محترم انجمن صنفی کارخانجات صنعت ریخته گری ایران از نحوه فعالیت و کیفیت محصولات این شرکت در کارخانه شمس آباد به عمل آورند طی لوحی از تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این شرکت تقدیر نمودند. 

 

۱۳۹۰

عضویت در اتحادیه صنایع بازیافت ایران 

عضویت در اتحادیه صنایع بازیافت ایران از جمله اقدامات این شرکت می باشد.

 

۱۳۹۱

موفقیت در كسب گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از شرکت DQS آلمان

شرکت نوآوران سبز احیاء به عنوان یکی از مجهزترین شرکت‌های  فعال در زمینه بازیافت  و فرآوری انواع ضایعات فلزی و همچنین یکی از عمده‌ترین تأمین کنندگان مواد اولیه فلزی شرکت‌های ریختهگری و فولاد ریزی در ایران است که اهداف کیفی خود را مبتنی بر استاندارد ISO۹۰۰۱:‎ ۲۰۰۸ به شرح ذیل اجرا می‌نماید:

 

مشتری گرایی:

توسعه همکاری متقابل با تأمین کنندگانی که خدمات و محصولات ارائه شده آنان تحت پوشش یک نظام کیفی و متعالی، متضمن رضایت مشتریان می‌باشد.

شرکت نوآوران سبزاحیا جهت دستیابی به موارد فوق گواهینامه ISO ۹۰۰۱:‎۲۰۰۸ از شرکت DQS GmbH را کسب نموده است.

 

تکیه بر آموزش برنامه ریزی شده و مستمر کارکنان در کلیه سطوح جهت بالا بردن دانش و تخصص آنان.

 

ارتقاء تأمین کنندگان:

حصول اطمینان از ارائه محصولات بدون نقص و منطبق با نیاز مشتریان و استانداردهای جهانی، ملی و کارخانه ای.

 

آموزش:

ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت از طریق بهبود مستمر در تمامی سطوح مؤثر بر کیفیت محصول و مدیریت، بر گرفته از آخرین استانداردهای مدیریت.

کاهش ضایعات:

کسب رضایت مشتریان درونی (کارکنان) و بیرونی (شرکت‌ها و کارخانه های ریخته گری و فولاد ریزی و ...) و تأمین نیازها و انتظارات آنان در تمامی مراحل خرید مواد اولیه، تولید محصول، ارسال محصول و نهایتاً ذوب و آنالیز مواد اولیه کارخانه های ریختگری و فولاد ریزی.

بهبود مستمر:

نیاز به رویکرد یکپارچه، به دست آوردن مزایای کامل ابتکارات بهبود مستمر در کارخانه‌های مدرن مستلزم یک رویکرد ساختاریافته و یکپارچه است. ابتکارات بهبود باید در کل عملکردها، افراد، فرآیندها و سیستم‌های سازمان همسو شود تا در نهایت راه‌حلی جامع‌تر و پایدار ارائه شود. به این ترتیب، بهبود مستمر به فرهنگ سازمان تبدیل می شود که در آن همه اعضای تیم نه تنها مدیریت مسئولیت بهبودها و راه حل های بالقوه را بر عهده می گیرند.

 

اردیبهشت ۱۳۹۹

پروانه بهره برداری کارخانه نوآوران سبزاحیاء

 

 

این شرکت در تاریخ۱۳۸۶/۰۴/۲۷  نسبت به دریافت زمینی به مساحت ۱۱۰۴۰ مترمربع در شهرک صنعتی شمس آباد اقدام و موفق شد ضمن ساخت و تکمیل و دریافت پایان کار، در تاریخ ۱۳۸۸/۰۷/۲۹ پروانه بهره برداری به شماره ۴۵۱۶۸ را دریافت نماید که در سال ۱۳۹۹ با توجه به راه اندازی و دست یابی به انجام عملیات تولید انبوه موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت سالانه ۷۰ هزار تن از وزارت صنعت , معدن و تجارت گردید.

 

خرداد ۱۴۰۱

پروانه کسب چهاردانگه

 

 

دی ۱۴۰۲

پروانه کسب کردان

 

معرفی

شرکت نوآوران سبز احیاء (سهامی خاص) فعال در حوزه صنعت بازیافت و فرآوری آهن آلات